کریستیانو رونالدو چگونه لباس می پوشد؟

کریستیانو رونالدو یکی از بهترین فوتبالیست های جهان است ، با هواداران زیادی که  او را در این زمینه دنبال می کنند ، و افراد زیادی هم علاقه مند استایل و مدِ روز او در لباس پوشیدن هستند.

او مردی است که از بازی و آزمایش سبک خود نمی ترسد و این همان چیزی است که بیشتر علاقه مردم را به او جلب می کند. او با برند نایک همکاری کرده اما گذشته از این وی با مارک های مختلفی مانند:

CR7
Dsquared2
ورساچه
گوچی
هرمس
دولچه گابانا
نیز کار کرده است. بنابراین اگر می خواهید سبک او را دنبال کنید ، از ریسک کردن نترسید. شما لازم نیست مارک های مشابه او را داشته باشید ، هنوز هم می توانید از مدلهای موجود در کمدهای خود استفاده کنید و اما از استایل و نوع ست کردن او استفاده کنید.

چگونه پیراهن هایی مانند کریستیانو رونالدو بپوشیم

 

کریستیانو دوست دارد پیراهن های خود را به صورت معمولی بپوشد ، اما او همچنین با پوشیدن آرم های چاپ شده و پیراهن های راه راه دیده می شد. . او آن را با شلوار خود و یک جفت کفش خوب ست می کند ، برای تکمیل ظاهر خود کلاه و یک تکه جواهرات نیز می پوشد.

برای اینکه رسمی تر به نظر برسد رونالدو پیراهن های دکمه دار را با جین های خود ست می کند.

 

چگونه کت و شلوار هایی مانند کریستیانو رونالدو بپوشیم

به عنوان یک ستاره مشهور فوتبال ، کریستیانو روی فرشهای قرمز و در مراسم رسمی دیده می شود. او دوست دارد کت و شلواری بپوشد که کاملاً مناسب و فیت تنِ او باشد.

او بعضی از لباس های خنثی رنگ مانند سیاه و خاکستری را به تن می کند ، کت و شلوارهای آبی نیز دارد و گاهی اوقات جلیقه خود را با شلوار جین و یک جفت کفش با کیفیت خوب ست می کند.

 

چگونه  مانند کریستیانو رونالدو بافت و ژاکت بپوشیم

کریستیانو از طرفداران ژاکت است ، دوست دارد آن را به هر رنگ و طرح بپوشد ، اگرچه معمولاً در لباس ساده دیده می شود. او همچنین دوست دارد آن را با پیراهن سفید خود جور کند و آن را با شلوار جین و یک جفت کفش (چکمه یا کفش ورزشی) ست کند.

نحوه پوشیدن پیراهن های جین مانند کریستیانو رونالدو

پیراهن جین نیز در کمد لباس رونالدو دیده می شود. او آن را همراه با شلوار جین یا شلوار سفید و با یک جفت کفش ورزشی می پوشد و گاهی با یک عینک آفتابی تیپش را کامل می کند.

نحوه پوشیدن کاپشن های چرمی مانند کریستیانو رونالدو

کریستیانو در هر لباسی بسیار جالب و خوب به نظر می رسد اما لحظه ای که کاپشن های چرمی را پوشیده ، جذاب تر و مردانه تر به نظر می رسد ، او فقط یک ستاره فوق العاده فوتبال نیست بلکه می تواند با این ظاهر یک ستاره راک هم باشد. او این کاپشن ها  را با پیراهن و شلوار جین و کفش می پوشد.

بسته به اولویت و روحیه خود می توانید کت چرمی سیاه یا قهوه ای را امتحان کنید.

چگونه شلوارک هایی مانند کریستیانو رونالدو بپوشیم

وقتی فصل تابستان است ، همه دوست دارند شلوارک هایی مثل این عکس های کریستیانو بپوشند ، چه در خارج از شهر و چه در ساحل. او آن را با پیراهن خود و یک جفت کتانی یا دمپایی جفت می کند.

او همچنین برای تکمیل آن از ساعت ، عینک آفتابی و کلاه استفاده می کند.

نحوه پوشیدن شلوار مانند کریستیانو رونالدو

کریستیانو وقتی صحبت از شلوارش می شود دوست دارد با آن تفریح کند! او از هر رنگ و سبکی استفاده می کند و می داند چگونه پیراهن و کفش خود را با هر شلواری که می پوشد کاملاً مطابقت دهد.

او گاهی اوقات دمپای شلوار خود را تا می کند تا کفش های خود را برجسته تر و چشمگیر تر نشان دهد.

چگونه کفش هایی مانند کریستیانو رونالدو بپوشیم

گذشته از مجموعه کفش های نایک ، کریستیانو همچنین دوست دارد کفش های متفاوتی را با لباس هایش بپوشد. دیده شده او که کفش ورزشی ، چکمه ، کفش سیاه یا قهوه ای پوشیده است.

انتخاب کفش و کتانی بسیار مهم است زیرا کفش و کتانی می تواند تأثیر زیادی به سبک شما بگذارد.

چگونه مثل کریستیانو رونالدو کلاه بپوشیم

کریستیانو همچنین طرفدار کلاه است. او کلاه های مختلف را در هر یک از لباس های متفاوت خود (شلوار ، پیراهن و کتانی ورزشی) می پوشد.

بنابراین می توانید سعی کنید با کلاه های خود بازی کنید! و مطمئن شوید که آن ها با لباس های شما مطابقت دارند و ظاهر شما را بهتر جلوه می دهند.

چگونه از عینک آفتابی مانند کریستیانو رونالدو استفاده کنیم

عینک آفتابی یکی از لوازم مورد علاقه رونالدو است. او به سبک های مختلف عینک آفتابی می پوشد و همه ما می دانیم که عینک آفتابی می تواند به تنهایی جلوه متفاوتی از شما ارائه کند پس دنبال عینک های متفاوت و خفن باشید!

شما باید عینک آفتابی با سایز مناسب انتخاب کنید و مطمئن شوید که با فرم صورت شما مطابقت دارد.

ثروت و ارزش کریستیانو رونالدو چقدر است؟

رونالدو پس از آن که در یونایتد چهره شد، با انتقالی که 80 میلیون پوند نصیب منچستریونایتد کرد، راهی رئال مادرید شد. او رکوردهای متعددی را در رئال جابجا کرد و بهترین گل‌زن تاریخ این تیم شد و با آنها چهار بار لیگ قهرمانان را فتح کرد.

سپس یوونتوس 100 میلیون پوند بابت رونالدو به رئال مادرید پرداخت و او را خرید.

طبق تخمین مجله فوربس، ثروت رونالدو 82.1 میلیون پوند (108 میلیون دلار) است. او سومین بازیکن پردرآمد سال 2018 بوده است و پس از فلوید می‌ودر و لیونل مسی قرار می‌گیرد.

دستمزد سالانه رونالدو در یوونتوس معادل 28 میلیون پوند است.

رونالدو در سال 2016 قراردادی مادام‌العمر با نایکی امضا کرد که گفته می‌شود طبق آن، نایکی تا پایان عمر رونالدو، 760 میلیون پوند به او خواهد پرداخت.